• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Pas shumë vitesh karrierë Elvana Gjata e thotë pa ‘ju dridhur qerpiku’: Unë kam lindur për të..

U bënë shumë vite tashmë që nga koha kur Elvana Gjata u ngjit në skenë për herë të parë.
Sukses pas suksesi, sot Elvana është një prej artisteve më të dashura për publikun.
Eksperienca disavjeçare dhe dashuria e publikut duket se e kanë bërë këngëtaren ta thotë me shumë vendosshmëri se ka lindur për të kënduar dhe për të fituar.


‘Kam lindur për të kënduar dhe për të fituar’ – ka shkruar Elvana bashkangjitur fotos së saj, shkëputur nga klipi i këngës ‘Mike’./revistawho.com