• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas puthjes live, Marc Anthony kërkon të kthehet te JLO

Ai u bë qendra e vëmendjes për shkak të puthjes që shkëmbeu në skenë me ish-bashkëshorten Jennifer Lopez në fillim të këtij muaji por duket se Marc Anthony po përpiqet t’i rikthehet marrëdhënies me yllin. Këngëtari 48-vjecar përflitet se po kërkon të ribashkohet me aktoren dhe këngëtaren e mrekullushme 47-vjecare, të paktën sipas një burimi të ri. Ky lajm vjen pasi u raportua se ylli latin i ka dhënë fund martesës së tij me modelen venezueliane Shannon De Lima, vetëm një ditë pasi ai shkëmbeu një puthje pas një performance në ceremoninë “Latin Grammys”. Gjithashtu dhe JLO është beqare pasi u nda nga balerini 29-vjecar Casper Smart, në muajin gusht, pas 5 vitesh lidhje.