• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas një operacioni të gjatë, ndahen binjaket e ngjitura…

Miracle dhe Testimony Ayeni janë binjake nga Nigeria të cilat ishin të ngjitura me njëra tjetrën. Binjaket të cilat mbushën 1 vjeç sot, arritën të ndaheshin pas një operacioni 18 orë në spitalin e fëmijëve Le Bonheur. Vajzat mund të mbijetonin vetëm nëse do ndaheshin dhe kjo arrit falë doktorëve të këtij spitali në Tenesi, Sh.B.A të cilët e kryen operacionin pa asnjë kosto.

3a72be3700000578-3942212-image-a-21_1479314094052