Pas ndarjes me Pitt, Jolie merr shtëpi krah këtyre yjeve të Hollivudit

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 16:  Actress Angelina Jolie attends the EE British Academy Film Awards 2014 at The Royal Opera House on February 16, 2014 in London, England.  (Photo by Anthony Harvey/Getty Images)

Pas ndarjes nga Brad Pitt, Angelina Jolie bashkë me fëmijët kanë marrë me qira një shtëpi në Hidden Hills, në Los Angeles.

Kjo njihet si një ndër lagjet më të izoluara dhe private dhe në të jetojnë edhe Kim Kardashian, Jennifer Lopez e shumë emra të tjerë të njohur.

Vila kushton 30 mijë dollarë në muaj dhe pamjet janë vërtet mahnitëse./Arkiva.de

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password