• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas ndarjes, aktorja e njohur ndryshon krejtësisht pamje (FOTO)

Në mes të thashethemeve se ajo dhe i dashuri i saj janë ndarë, aktorja nuk ka lënë që kjo gjë të ndikojë tek ajo. 19 vjeçarja u shfaq me flokë ngjyrë blu ditën e djeshme në Los Angeles. Bëhet fjalë për aktoren Bella Thorne, e cila ka qënë e lidhur me këngëtarin e njohur Charlie Puth. Bella ka vendosur të ndryshojë look-un e saj pas ndarjes me Charlie-n. Aktorja eksperimenton shpesh me pamjen e saj.

bella-thorne-blue-hair-cleavage-red-pants-spl

bella-thorne-blue-hair-cleavage-red-pants-spl-2