close
Breaking NewsLajme

Pas lëndimit të këmbës, Era Istrefi surprizohet nga… (FOTO)

15284993_1283407645056355_9017004670862017292_n

Në fillim të kësaj jave Era pësoi një lëndim në këmbë (Lexo këtu) nga rrëshkitja në akull. Era ka filluar rikuperimin dhe ditën e sotme asaj i ka ardhur një surprizë nga agjentët e saj David Bradley dhe David Levy . Ata i kanë sjellë një buqetë me lule dhe një pusullë ku i urojnë shërim të shpejtë. Këngëtarja postoi foton në Instagram dhe falenderoi Davidët dhe kompaninë WME./revistawho.com

Aww! Thank you so much guys 💋💋💋 WME & the two lovely Davids 💋💋

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Tags : era istrefi
loading...