• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas lëndimit të këmbës, Era Istrefi surprizohet nga… (FOTO)

Në fillim të kësaj jave Era pësoi një lëndim në këmbë (Lexo këtu) nga rrëshkitja në akull. Era ka filluar rikuperimin dhe ditën e sotme asaj i ka ardhur një surprizë nga agjentët e saj David Bradley dhe David Levy . Ata i kanë sjellë një buqetë me lule dhe një pusullë ku i urojnë shërim të shpejtë. Këngëtarja postoi foton në Instagram dhe falenderoi Davidët dhe kompaninë WME./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/BPKWVfFBSpy/?taken-by=strefie