• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas “La Repubblica” Evi Reçi bëhet pjesë e labelit ndërkombëtar, ja kur e publikon këngën e re

Evi Reçi është bërë pjesë e labelit ndërkombëtar, “360M Records”. Kënga e saj e re është punuar në këtë studio muzikore dhe sipas saj publikohet në 27 tetor. Projekti i saj i ri do të titullohet “In my room” dhe pritet ta rikthejë Evin pas një kohe të gjatë në muzikë.

image

Aktualisht ajo i është përkushtuar profesionit të saj si gazetare, duke shkruar në gazetën e famshme italiane, La Repubblica.

image

CLOSE
CLOSE