• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas Kim Kardashian, në Paris dhunohet edhe ylli i kinematografisë

Aktorja e njohur e Bollywood dhe modelja Mallika Sherawat është dhunuar nga tre persona me maskë në hyrje të apartamentit të saj në Paris.

Policia bën me dije se personat ende të paidentifikuar kanë hedhur gaz lotsjellës mbi të dhe e kanë rrahur. Sulmi mbi 40 vjeçaren seks-simbol në Indi, vjen një muaj pas grabitjes me armë të Kim Kardashian gjatë javës së modës në Paris. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:30 të mëngjesit, kur Sherawat ishte e shoqëruar nga një mik.

m1_1479383907-2645396 n2_1479383915-1128734