• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas divorcit nga burri, gazetarja shqiptare zbulon lidhjen e re

Ajo deklaroi ndarjen nga bashkëshorti i saj, pak kohë më parë. E ftuar mbrëmjen e sotme në Oktapod, Anduena ka treguar se ky ka qënë një vit, në të cilin ka tradhëtuar veten. “Kur gjërat nuk shkojnë siç duhet dhe ti nuk arrin të menaxhosh në mënyrën e duhur ato, kjo është të tradhëtosh veten”, ka treguar Anduena. Ndërkohë ajo ka treguar se është në një lidhje të re dhe se gjërat po
ecin normalisht në jetën e saj, duke cituar dhe një nga sms më të bukur të 2016­ës i ardhur në telefonin e saj, i cili shkruante: “Urtë kotele”. Një nga personat, që ajo ka dashur të falenderoj për gjithçka ka bërë në jetën e saj dhe dashurinë pa kushte që i fal, është nëna e Anduenës. Ajo ka thënë: “Mami të dua shumë, me ty jam pa dorshka. Faleminderit që më pranon kështu siç jam”. Gazetarja e njohur e kronikës, në median shqiptare, është dhe një nga gazetaret më të hijshme. Ajo, ashtu sikurse dhe të ftuarat e tjera, kanë rrëfyer dhe një moment shumë intim të jetës së tyre private. Pyetjes, se cili ka qënë vendi më i çuditshëm që ka kryer marrëdhënie seksuale, Anduena është përgjur: “Mbi motorr…”.
vizion plus

CLOSE
CLOSE