• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Lajme

Pas deklaratës së Ledrit, reagon sërish Blunt: Nga ky moment nuk do merremi më me ju

Ditën e djeshme në media qarkulloi pa fund deklarata e parë publike e Ledrit pas sagës së videove ofenduese nga ana e Blunt. Ai ndër të tjera tha që nuk merrej me problemet psikike të njerëzve, se nuk ishte psikiatër.

Rezultate imazhesh për ledri blunt

Mendohet se është pikërisht kjo deklaratë që e ka revoltuar sërish Blunt. Ky i fundit në një video të hedhur në ‘InstaStory’, ku ka thënë se tashmë çdo gjë ka marrë fund dhe Ledri bëri gabim që ju kthye kësaj teme. “Ne e kemi thënë mendimin që kemi për secilin nga ju. Ti ke treguar respekt për ato që kemi bërë, por mos harro se ne jemi njishat. Ne do marrim në dorë hip-hopin. Nga ky momente nuk do merremi më me ju. Shihni punën tuaj. Ne do ju lajmë me hip-hop”, ka përfunduar Blunt deklaratën./revistawho.com

CLOSE
CLOSE