close
Breaking NewsLajme

PAS DASMES MBRETERORE/ Ku kanë shkuar për muaj mjalti çifti Zogu?

elia_1476870827-8853777-1

Kanë kaluar vetëm pak ditë nga eventi mediatik i dasmës së trashëgimtarit të familjes mbretërore dhe menjëherë, Leka II dhe aktorja Elia janë nisur për muajin e mjaltit. Ditët e para si çift i sapomartuar po i shijojnë jashtë Shqipërisë, shkruan “Lapsi.al” Planet përpara dasme ishin për të vizituar rezidencën mbretërore të dikurshme në Afrikën e Jugut, por vetë Elia ka preferuar mos japë detaje në foton e publikuar. Princi dhe Princesha duken më se të lumtur në foton e parë nga pushimet e tyre, pas një angazhimi disa mujor për dasmën që kulmoi më 10 tetor.

Tags : ciftieliamuaj mjaltiprinci
loading...