close
Breaking NewsLajme

Pas asaj çfarë ndodhi me fansin e fiksuar, Luana ka marrë këtë vendim (FOTO)

Screenshot_6

​Ngjarja e ndodhur mes Luana Vjollcës, të dashurit të saj Krenar Çoçaj dhe fansit të fiksuar Besmir Lila, ishte kryefjala e javës së kaluar. Moderatorja dhe këngëtarja u përndoq prej 8 muajsh nga Besmir Lila. Pas përplasjes me Çoçaj, Lila u arrestua dhe policia tha se ai ishte i armatosur. Madje menaxheri i Luanës tha se ajo nuk kishte pranuar asnjë nga dhuratat e tij. Mirëpo pas kësaj ngjarjeje Luana duket të ketë marrë një vendim. Bukuroshja e ekranit ka vendosur mos të postojë më në Instagram, ashtu siç bënte pak ditë më parë. Postimi i saj i fundit i përket datës 11 prill dhe duket se derisa gjendja të qetësohet nuk do shohim ndonjë postim nga Luana. Nga ana tjetër edhe Krenar Çoçaj ka fshirë shumë ndjekës në Instagram. 

 
Tags : luana vjollca
loading...