• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas Armelës dhe Damianos ndahet një tjetër çift i “Big Brother”

Ndarja e Damianos dhe Armelës u përfol shumë në media. E duket se radhën e ka një nga çiftet më të dashura për publikun Xheni dhe Benard. Madje fansat kërkuan rikthimin e tyre në shtëpi. Por duket se çifti i ka dhënë fund lidhjes, të paktën kështu kuptohet nga fshirja e fotove me njëri-tjetrin në Instagram. Xheni dhe Benard nuk kanë thënë asgjë deri më tani për këtë ndarje të tyre dhe fansat janë në pritje për të mësuar të vërtetën./revistawho.com

CLOSE
CLOSE