• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas 6 muajsh, këngëtarja e njohur shqiptare rikthehet me projekt të ri muzikor (FOTO)

Kanë kaluar 6 muaj nga kënga e fundit e Vesa Lumës “Sa mall”. Ajo i mungoi për një kohë të gjatë skenës pasi u bë nënë, por këngëtarja ka vendosur që këtë muaj të publikojë projektin e radhës. Titullin e këngës Vesa nuk e ka bërë të ditur, por nga fotot e postuara në Instagram duket se kënga pritet të publikohet shumë shpejt. “Sa mall” e publikuar 6 muaj më parë ka arritur 90 mijë shikime në Youtube dhe është pëlqyer shumë nga publiku./revistawho.com

CLOSE
CLOSE