• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas 100 trëndafilave, ja ku arratiset Olta Gixhari?!

Olta Gixhari ka përfunduar me sukses një nga shfaqjet e radhës. “Sonte do të luajmë pa tekst” vepra e Pirandelos ishte një sukseset e radhës së Gixharit, e cila ka marrë gjithashtu edhe 100 trëndafila nga një adhurues i saj. Menjëherë pas shfaqjes Olta është arratisur me pushime dhe në Insta Stories ka postuar disa foto në jaht. Të jetë vallë me adhuruesin e 100 trëndafilave?!

image image