• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Paris Hilton: “Jam krenare që nuk kam bërë kurrë operacione plastike”

Paris Hilton duket si një kukull Barbie e jetës reale dhe është e vështirë të besosh se ajo nuk ka bërë asnjë operacion. Por Paris në intervistën për revistën Galore është shprehur se nuk ka bërë kurrë botox. Kur gazetarja e pyeti për operacionet plastike, Paris iu përgjigj: “Jam krenare që jam natyrale dhe nuk kam bërë kurrë operacione plastike. Jam e lumtur me veten. Por nuk i gjykoj të tjerët. Njerëzit duhet të bëjnë atë që i bën të ndihen të lumtur. Unë nuk kam dashur të bëj operacione.” Paris gjithashtu tregoi se ka marrë shumë telefonata për të qënë pjesë e reality show-ve por nuk ka pranuar sepse është fokusuar tek biznesi i saj. Ajo ka dizenjuar syze, këpucë dhe ka publikuar parfumin e saj.