close
Breaking NewsLajmeNë shtëpinë e...

Pamjet e para nga shtëpia e “Big Brother 9”, ja ku do të jetojnë banorët

BeFunky Collage

Ka filluar sonte edicioni i 9 i “Big Brother Albania”. Përveç konkurrentëve, sigurisht që vëmendja është edhe tek shtëpia dhe arredimi i saj. Këtë vit bien në sy ngjyrat e zezë, e bardhë, e kuqe dhe gri. Me një oxhak të madh, mure të kuq dhe kolltukë të zinj, shtëpia duket shumë komode.      

 

Tags : Big BrotherShtepia
loading...