• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pamje drithëruese/ Momenti i parë dhe i fundit për një nënë, me fëmijën në krahë

Laura Sheehan kurrë nuk do ta harrojë momentin kur mbajti djalin e saj për herë të parë në krahë. Por ky ishte edhe i fundit. Më 19 qershor, dy vjet më parë, zonja Sheehan dhe burri i saj Brett
sollën në jetë djalin e tyre Beau në një spital në jug të Francës. Por djalit të tyre të bukur, ende pa lindur, zemra e tij e vogël i kishte ndalur së rrahuri. Beau ka lindur duke fjetur, dhe kjo është historia e zonjës Sheehan. Tani ajo e ka ndarë këtë foto, kujtim i paharrueshëm për të dhe bashkëshortin, dhe ka marrë mijëra shpërndarje në internet.“Unë do ta mbaj gjithmonë në zemër fytyrën tënde të bukur”, shkroi ajo. Ajo është nënë e dy femijeve te tjere. “Nuk kishte asgjë, vetëm heshtje dhe unë vuaja dhe qaja, vetëm në heshtje, për zhurmën e të porsalindurit, për zhurmën e fëmijës tim”, shkruante Sheehan./Panorama

3ab424ae00000578-3966668-image-a-29_1479954978275 3ab424bb00000578-3966668-image-a-30_1479954984031 3ab424d200000578-3966668-laura_and_brett_sheehan_of_perth_welcomed_their_son_beau_who_was-a-16_1479958211493