• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pak muaj pas ndarjes, Harry Styles hidhet në krahët e një vajze tjetër

Verën e vitit që lamë pas, këngëtari i njohur, Harry Styles i dha fund lidhjes 1-vjeçare me të dashurën, Camille Rowe. Por duket se Harry nuk është lënduar shumë nga kjo ndarje, sepse e ka kaluar shpejt. Ai ka gjetur një dashuri të re dhe është në një lidhje me supermodelen Kiko Mizuhara.

Thashethemet për lidhje mes tyre nisën menjëherë pasi ata filluan të ndiqnin njëri-tjetrin në ‘Instagram’. Gjithashtu Harry ka udhëtuar shpesh drejt Tokyos kohët e fundit, vend në të cilin besohet se ata janë takuar për herë të parë bashkë. Modelja e njohur ka lindur në Amerikë, por jeton në Japoni dhe prandaj Harry detyrohet të udhëtojë drejt vendeve aziatike. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE