• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pak muaj pas lindjes, Xhensila shfaqet në formë si kurrë më parë

Dy muaj më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë. Sigurisht që kohën më të madhe ata e kalojnë me Ajkën, sidomos Xhensila që ka më shumë përgjegjësi për kujdesin e saj. Megjithatë tani që kanë kaluar dy muaj, këngëtarja duket se ka vendosur t’i kushtojë më shumë rëndësi trupit të saj. Ajo ka nisur stërvitjen intensive në palestër për rikthimin e linjave trupore dhe duhet thënë se ja ka rritur qëllimit. Xhensila ka publikuar një video duke u ushtruar për formimin e muskujve të barkut dhe rezultati është i shkëlqyer. Këngëtarja shfaqet në formë si kurrë më parë dhe duket se e ka marrë shumë seriozisht punën për formimin e trupit. Me siguri Xhensila duhet të jetë shumë krenare për arritjet e saj. /revistawho.com