close
Breaking NewsLajme

Oriola Marashi-Ergi Dinit: Do jesh në zemrën time, pavarësisht se tani po shihemi në ëndrra

6DCA4390-1FEC-4346-A2FD-53DA7DCDFB64

Një prej mikeshave të këngëtarit të ndjerë, Ergi Dini , Oriola Marashi ka treguar dhimbjen dhe mungesën që ndjen për të.

“Gjithmonë do jesh në zemrën time, pavarsisht se sot shihemi vetëm në ëndrra. Të dua shumë. E di që kam bekimin tënd nga lart, do i çoj në fund ëndrrat tona!”-ka shkruar ajo.

Ergi Dini humbi jetën në një aksident me motor së bashku me shokun e tij. Ai ishte vetëm 20 vjeç dhe sapo kishte filluar rrugëtimin e tij muzikor. /revistawho.com

 

loading...