• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Orinda Huta revoltohet me qeverinë: Na rrofshin qirinjtë festiv (FOTO)

Moderatorja Orinda Huta mbrëmjen e djeshme postoi një foto në Instagram Story ku tregonte se në shtëpinë e saj kishin ikur dritat dhe i ishte dashur të ndizte qiri. E revoltuar ajo shkruante: “Edhe?!…se po vjen 2017-ta, edhe?! Kujt i plasi! Dritat do ikin sërish…na rrofshin qirinjtë festiv.” 

15541871_753406084815064_6965395707360126418_n