“On Records” prezantojnë planin e punës, ja kur dalin këngët e Mozzik, Kidës, Xhensilës


Një nga producentët e labelit kosovar ” On records”, Zapp ka publikuar planin muzikor të studios së tij. Ai ka treguar se këngët e Mozzik, Getinjos, Kidës dhe Xhensilës, etj do të publikohen gjatë këtij muaji. I pari projekt që do të lançohet është të shtunën dhe ai i përket reperit, Getinjo.

image image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password