• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Olta Gixhari revoltohet me policinë bashkiake dhe shfaq provat: Pagova por u gjobita

Siç dihet tashmë, një pjesë e madhe e rrugëve të kryeqytetit, hapësirat për parkimin e automjeteve i kanë me pagesë sipas urdhërit të ri të bashkisë. Çdo individ pasi parkon mjetin, duhet të paguajë 100 lekë të vjetra në orë, përndryshe gjobitet. Aktorja seksi Olta Gixhari e ka respektuar këtë rregull por ndonëse është treguar korrekte, kur është kthyer ka gjetur tek makina e saj e kuqe një gjobë. Ajo e ka denoncuar rastin në “Instgram” duke shkruar: “Kjo është policia e bashkisë. Të vë gjobë edhe kur paguan me sms! Faleminderit”. Më tej Gixhari ka zbuluar në komente se gjoba që ka marrë është 2 mijë lekë./ revistawho.com

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

CLOSE
CLOSE