• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Olta Gixhari kthehet pas në kohë, publikon foto kur nuk ishte e famshme

Olta Gixhari, aktorja sexy ka postuar ditën e sotme një foto të vjetër të saj. Edhe para 12 viteve ajo duket bionde dhe simpatike. Madje aktorja shkroi se ajo ishte shumë moderne pasi kishte baluke të cilat janë në modë ditët e sotme. “Unë në vitin 2005, kur askush nuk më njihte dhe kur baluket nuk ishin kaq shumë në modë sa sot.” -shkruan ajo./revistawho.com

screenshot_19