• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Obama me pushime, presidenti siç nuk e keni parë kurrë (FOTOT)

Ish-presidenti i SHBA-s, Barack Obama po kalon një periudhë pushimi bashkë me familjen. Tani që ai nuk është më në krye të detyrës ka vendosur të shplodhet në ishujt britanik. Atje Obama dhe familja e tij kanë vizituar ishullin privat të biznesmenit, Richard Branson. Presidenti shihet shumë i lumtur teksa argëtohet me mikun e tij dhe sportet ujore. Ishte Branson ai që postoi disa foto të Obamas në Tëitter. “E sfidova Obaman me “kitesurf” dhe “foilboard “dhe shiko çfarë ndodhi”, -shkruan ai në foton e postuar ku mesa duket Obama e ka mundur atë në këto sfida./revistaëho.com

CLOSE
CLOSE