• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nuk i tremben qenit që iu leh mbrapa, ja çfarë vjedhin në mes të natës super pjeshkat e Tiranës (VIDEO)

Ditën e djeshme në redaksinë e ‘JetaoshQejf’ ka arrritur një video e dy vajzave që kanë vjedhur lule pranë një dyqani. Pronari i këtij biznesi është nervozuar shumë nga ky gjest i vajzave pasi nuk është hera e para që e bëjnë këtë veprim, ai vendos t’i filmojë ato. Ja çfarë shkruan biznesmeni në videon dërguar ‘JOQ’: “ Përshëndetje stafi, ju lutem publikojeni këtë video që ato dy pjeshka kur ta shofin veten tek ju, të mos më vjedhin më lulet se s’kam lekë të blej të tjera. Nuk është hera e parë që më ndodh, ju dërgoj dhe video të tjera ku ato bëjnë të njëjtën gjë.”

CLOSE
CLOSE