close
Breaking NewsLajme

Nuk e dinit, por Zaimina dhe Samanta nuk janë thjesht kolege (VIDEO)

BeFunky Collage

Të dyja të famshme, të dyja sexy dhe të dyja këngëtare. Deri këtu duket sikur Samantën dhe Zaiminën i lidh vetëm profesioni, por në intervistën për “Mirage” Zaimina zbuloi diçka që nuk e kemi ditur më parë. Kur u vu përballë zgjedhjes midis Rezarta Shkurtës dhe Samanta Karavellës, Zaimina zgjodhi Rezartën duke thënë se Samantës nuk do i mbesë hatri pasi e ka kushërirë. “E kam shumë të vështirë të bëj një ndarje që të përzgjidhja njërën, por duke qenë se Samanta është dhe kushërira ime nuk i ngel hatri që unë të zgjedh mikeshën time Rezarta Shkurta”, -tha Zai./revistawho.com

 

 
Tags : kusheriraSamantazaimina
loading...