close
Breaking NewsLajme

Nuk do ta besoni sa vjeç është Melania Trump, Zonja e Parë e SHBA-ve

k-550×310

Bashkëshortja e presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, ka një moshë të cilën askush nuk mund ta besojë. Ndonëse vitet kanë kaluar, ajo mbetet ende një nga femrat më të bukura dhe më në formë gjithashtu. Melania Trump ka lindur më 26 prill të vitit 1970, e që do të thotë se është 47 vjeç.

Megjithatë, dihet se Melania iu është nënshtruar disa herë operacioneve plastike në fytyrë e në trup.

k-550x310 melanija-tramp-6_1478949648-161201-194x300
Tags : melanie trumpmosha
loading...