• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nora Istrefi ka fqinjen më të mirë, ja për cilën kolege bëhet fjalë

Nora Istrefi dhe bashkëshorti i saj Roberti jetojnë në një nga lagjet më të njohura dhe të pasura të Prishtinës. Por në këtë lagje duket se ka ardhur edhe këngëtarja, Jehona Sopi duke u bërë kështu fqinje me këngëtaren e hitit, “Sa t’kom dasht”.

image