close
Breaking NewsLajme

Nora dhe Roberti, foto e parë së bashku pas disa kohësh

f76dca1067db9b31489d8a4c0a9a59ca

Nora Istrefi dhe Robert Berisha mbeten një nga çiftet më të pëlqyera nga shqiptarët. Kohë më parë ata u përfolën për një krisje të marrëdhënies së tyre, teksa gjithçka rezultoi të mos ishte e vërtetë. Por dyshja e njohur ka preferuar mos të pozojnë më së bashku e prej disa kohësh nuk kanë publikuar asnjë foto ku të jenë të dy. Kjo deri më tani sepse në një foto të postuar së fundmi, Nora dhe Roberti shihen së bashku duke shijuar një kafe në praninë e mikut të tyre.

15624449_355164141529683_4445640280661557248_n
Tags : fotoNora IstrefiRobert Berisha
loading...