close
Breaking NewsLajme

Nora dhe Roberti, çaste romantike në SHBA (FOTO)

nora-istrefi-tmp-0018b-by-noriuka

Edhe pse Nora dhe Roberti kanë profesione të njëjta, ata rrallëherë janë parë së bashku në koncerte. Por këtë muaj po ndodh e kundërta, pasi çifti bashkë me Ledri Vulan, 2po2 dhe Capital T ndodhen në ShBA në një turne koncertesh. Ka qënë Nora ajo që ka postuar në Snapchat momentet romantike me Robertin ku çifti duket shumë i lumtur. 

15726652_752428681579471_6192609074879211662_n 15747455_752428668246139_9078629842927941203_n
Tags : Nora IstrefiRobert Berisha
loading...