• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Noizy zbulon axhendën e ngjeshur: “DJ im paguhet më shumë sesa…”

Noizy ka arritur majat e suksesit dhe sigurisht koncertet dhe eventet ku ai duhet të performojë shtohen nga viti në vit. Madje aq të mëdha janë kërkesat saqë shpeshherë atij i duhet të performojë në dy vende brenda natës. Angazhime të tilla kanë edhe përfitime monetare, gjë të cilën e konfirmon vetë reperi me anë të një postimi në Instagram ku shkruan se DJ i tij bën para më shumë sesa artistët e tjerë. Teksa në foto reperi shfaq axhendën e ngjeshur, shkruan: “Interesante. DJ im bën më shumë para sesa artistët e tjerë.”

screenshot_19