• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Noizy ka patur një të ftuar speciale dhe me kuzhinën është marrë vetë

Mbrëmjen e kaluar Noizy ka publikuar në ‘Instastory’ një video që zbulon pak momente teksa gatuan. Reperi shpesh ka treguar se i pëlqen të merret vetë me përgatitjen e ushqimit dhe zgjedhjen e tyre.

Por mbrëmja e kaluar paska qenë disi e veçantë, pasi në shtëpinë e tij kishte një të ftuar speciale. Siç kuptuam pak më vonë me fotot e publikuara, këngëtarja Dafina Zeqiri e kishte kaluar darkën me të.

Me siguri bukuroshja e ekranit e ka ndjerë veten speciale që ka patur fatin të provojë edhe gatimet nga reperi i njohur. Dy kolegët njihen për miqësinë që kanë prej kohësh dhe për herë të parë pritet të publikojnë një bashkëpunim muzikor së shpejti./revistawho.com

Rezultate imazhesh për noziy dhe dafina