• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Noizy fshin njerëz nga Instagrami Encës, reagon këngëtarja

Marrëdhënia e tyre mbetet një nga më të përfolurat në median rozë, edhe për shkak të aludimeve se mes tyre pati një ftohje. Por mbrëmjen e djeshme në Snapchat-in e Encës ata janë parë bashkë duke kaluar bukur nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe të anëtarëve të tjerë të OTR. Megjithatë në një moment, Enca ka lajmëruar të gjithë ndjekësit e saj se Noizy i ka hequr shumë persona të cilët ajo i ndiqte në Instagram, duke e çuar numrin e atyre që ndjek në 98 persona. “Nëse do fajësoni dikë, më fajësoni mua”-thotë Noizy, por nuk dihet arsyeja pse e ka bërë këtë gjë.

14642906_10210452535180261_1104838_n-1-300x261