• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Noizy dhe Dafina nuk i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, publikohet video e tyre

Reperi Noizy dhe këngëtarja Dafina Zeqiri prej kohësh kanë lajmëruar bashkëpunimin më të ri të tyre që u publikua sot. Të gjithë po komentojnë skenat sensuale mes tyre. Pavarësisht se janë përfolur shpesh për lidhje, por nuk e kanë pranuar, ky klip sikur po i rikthen sërish dyshimet për ta.

Përqafimet dhe prekjet teksa këndojnë janë kryefjala e klipit të ri që është xhiruar me Iphone 8. “A don Love?” quhet kënga dhe duket se Dafi dhe Noizy kanë gjetur mënyrën më të mirë për të tërhequr vëmendjen drejt tyre. Ç’të ketë vallë mes dy personazheve që shfaqin kaq shumë romanticitet në praninë e njëri-tjetrit?/revistawho.com

CLOSE
CLOSE