close
Breaking NewsLajme

Noizy dhe Dafina kapen së bashku në shtëpinë e këngëtares (FOTO)

_20161230_163239

Noizy po qëndron në Kosovë për shkak të koncerteve të shumta dhe turit në çdo qytet. Mirëpo përveç koncerteve reperi ka gjetur kohë të qëndrojë me Dafina Zeqirin, mikeshën e tij të vjetër. Në një foto ata shfaqen të qeshur në kuzhinën e shtëpisë së këngëtares. Noizy dhe Dafina pritet të performojnë në Zyrih më 1 janar me këngëtarin Maitre Gims.

alban-dudushi-2-768x441

 

Tags : dafina zeqiriNoizy
loading...