Noizy dhe Dafina kapen së bashku në shtëpinë e këngëtares (FOTO)


Noizy po qëndron në Kosovë për shkak të koncerteve të shumta dhe turit në çdo qytet. Mirëpo përveç koncerteve reperi ka gjetur kohë të qëndrojë me Dafina Zeqirin, mikeshën e tij të vjetër. Në një foto ata shfaqen të qeshur në kuzhinën e shtëpisë së këngëtares. Noizy dhe Dafina pritet të performojnë në Zyrih më 1 janar me këngëtarin Maitre Gims.

alban-dudushi-2-768x441


 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password