• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Noizy befason fansat, sot publikohet projekti i ri (FOTO)

Mesa duket edhe viti 2017 do jetë viti i sukseseve për Noizy-n pasi ai që javën e parë ka vendosur të publikojë dy këngë. Vetëm katër ditë më parë ai dhe Duda publikuan këngën “That fire”, ndërsa ditën e sotme reperi do të publikojë këngën më të re me titull “Chicaa”. Kënga do të vijë në bashkëpunim me Akkurat, anëtar i grupit OTR dhe do të publikohet në orën 16:00. Lajmin e bëri të ditur vetë Noizy me një postim në Instagram.

https://www.instagram.com/p/BO7JDqgDZaG/?taken-by=zinizin