• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Njihuni me truprojat e Meghan Markle dhe Kate Middelton, nuk janë aspak siç i prisnit

Teksa kujtojmë fjalën truproje, në mendje na vjen një mashkull me trup të madh të mbushur, me muskuj. Por në rastin e familjes mbretërore nuk është kështu. Në çdo dalje publike të tyren ata shoqërohen nga një femër, e cila kujdeset që të mos ju preket asnjë ‘qime’ floku. Zakonisht ato shfaqen të veshura me fustane të gjatë të mbyllur, i cili i bën të dallohen nga turma. Mediat e huaja shkruajnë se Meghan Markle ka truproje një grua bionde, e cila ka zëvendësuar shoqëruesin që kujdesej prej 30 vitesh për Princin Harry.


Ndërsa për Kate që në vitin 2011 kujdeset Emma Probert./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE