• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Njihuni me mamanë e Gigi dhe Bella Hadid (FOTO)

Ditën e djeshme në shfaqjen e Victoria’s Secret Gigi dhe Bella Hadid kishin pranë njeriun e tyre më të dashur, mamanë e cila i mbështeti në sfilatën e tyre dhe u fotografua me to në tapetin e roztë. Mamaja e dy engjëjve, Yolanda Hadid u shfaq përkrah vajzave të saj e veshur me një fustan të zi. Në tapetin e roztë ishte edhe ish bashkëshorti i saj, babai i Gigit dhe Bellas, Mohamed Hadid i cili u shfaq me të fejuarën e tij, modelen Shiva Safai.

1480552994512_gettyimages-626818912

Gigi dhe Bella Hadid me mamanë Yolanda Hadid

3ae5076500000578-3987612-image-a-60_1480536704244

Yolanda Hadid

3ae679fc00000578-3987612-image-a-104_1480539362147

Babai i Gigi dhe Bella Hadid, Mohamed Hadid me të fejuarën.

3aec73af00000578-0-image-a-72_1480599988574

Gigi dhe Bella Hadid me babain e tyre.