close
Breaking NewsLajme

Njihuni me Babagjyshin e kohëve moderne (FOTO)

santa-earning-cash1

Nëse keni menduar ndonjëherë se si do dukej Babagjyshi në kohët moderne, kjo foto do t’ja u shuajë kuriozitetin. Një sajt amerikan i cili të ndihmon të gjesh kostumin apo fustanin perfekt, ka krijuar një Babagjysh me veshje moderne. Me xhinse të grisura, pulovër të kuqe, kapele, atlete dhe flokët të kapur topuz, ky është Babagjyshi i kohëve moderne:

810
Tags : Babagjyshi
loading...