Njihuni me Babagjyshin e kohëve moderne (FOTO)


Nëse keni menduar ndonjëherë se si do dukej Babagjyshi në kohët moderne, kjo foto do t’ja u shuajë kuriozitetin. Një sajt amerikan i cili të ndihmon të gjesh kostumin apo fustanin perfekt, ka krijuar një Babagjysh me veshje moderne. Me xhinse të grisura, pulovër të kuqe, kapele, atlete dhe flokët të kapur topuz, ky është Babagjyshi i kohëve moderne:

810

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password