close
Breaking NewsLajme

Njihuni me arbitren më seksi në botë (FOTO)

referee-ekaterina-kostyunina-2-550×367

Arbritrat zakonisht bëhen protagonistë kur nxjerrin kartonë të verdhë apo të kuq, por kjo arbitre nga Rusia po tërheq vëmendje për një arsye krejt tjetër.

Ekaterina Kostjunina poston në Instagram foto mjaft provokuese. 21­ vjeçarja ka mbi 59 mijë ndjekës.

Në profilin e saj përveçse arbitre, ajo shkruan se është dhe futbolliste.

Arbitrja ka tërhequr vëmendjen e fansave të futbollit për format e saj seksi, të cilët nuk ngurojnë ta komplimentojnë publikisht.

Tags : arbitreEkaterina Kostjuninaseksi
loading...