close
Breaking NewsLajme

Njëra bionde e tjetra brune, këngëtaret seksi shqiptare pozojnë bashkë

15682648_1545824642101338_452497961_n

Të dyja janë shumë të famshme e të pëlqyera nga publiku e në fakt ngjajnë shumë në stilin e këngëve që realizojnë. E përbashkëta tjetër e tyre është se kërcejnë bukur e janë ndër të rrallat këngëtare që dhurojnë performanca shumë të mira në skenë shoqëruar me koreografi. Në fakt nuk na rastis shpesh t’i shohim bashkë Soni Malajn dhe Genta Ismajlin. Ato kanë pozuar të dyja e kuptohet se kjo foto ka marrë shumë shpejt pëlqime nga fansat e të dyjave.

Tags : genta ismajliSoni Malaj
loading...