• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një tjetër Kardashian shtatëzënë. Zbuloni se cila është ajo…

Ditën e djeshme u konfirmua lajmi se Kylie Jenner është shtatëzënë sepse 19 vjeçarja është parë të shkojë në klinikën e doktorit që ndihmoi lindjen e Kim Kardashian dhe Blac Chyna por sot një tjetër Kardashian konfirmohet se është shtatëzënë. Kourtney Kardashian, 37 vjeç dhe Scott Disick, 33 kanë tre fëmijë së bashku dhe së shpejti do presin të katërtin. Çifti u ka thënë miqve se ata kanë ndërmend të bëjnë edhe një fëmijë tjetër. Scott është shprehur se është thjesht çështje kohe sepse i katërti është rrugës. 

kourtney-kardashian-threatens-to-change-kids-last-name-so-rob-blac-chynas-baby-cant-carry-on-legacy-ftr

Kourtney Kardashian dhe Scott Disick me fëmijët