• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një tjetër dasmë në showbizin turk, aktorja e njohur drejt martesës

Hazal Kaya është aktorja e radhës e cila do të lidhi kurorë. Ajo dhe aktori e skenaristi Ali Atay kanë qenë prej 5 vitesh sëbashku dhe së shpejti do të martohen. “Në këtë çast, dashuria, jeta ime është në stadin më të bukur! Jam shumë e lumtur, është një periudhë e mrekullueshme për mua.” – është shprehur Hazal.  Sipas burimeve pranë tyre, ata kanë caktuar edhe një datë të afërt për martesën e tyre./tring.al