• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një tjetër çift hollivudian drejt ndarjes?!

Ata janë një nga çiftet më të çmuar të Hollywood-it, të cilët këtë vit festuar përvjetorin e 9-të të martesës së tyre. Megjithatë, sipas spekulimeve të cilat kanë nisur të qarkullojnë së fundmi, martesa e Nicole Kidman dhe Keith Urban mund jetë drejt fundit pasi aktorja dhe këngëtari nuk janë parë së bashku në publik që prej 13 gushtit.

Revista “Woman’s Day” raporton se miq të afërm të çiftit mendojnë se Kidman dhe Urban janë drejt ndarjes. Burime pranë kësaj reviste shprehen: “Ende nuk e dimë nëse problemet kanë nisur se fundmi në martesën e tyre por ata gjithmonë janë shprehur se urrejnë të jenë të ndarë nga njëri-tjetri për shumë kohë por kohët e fundit kjo gjë nuk shihet më si problem në martesën e tyre”.