• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një mami si Adrola Dushi, modelja poston foto me të birin…

Adrola Dushi është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Modelja e kurorëzuar edhe “Miss Shqipëria 2012” postoi mbrëmjen e djeshme një foto me të birin, Troi i cili është duke fjetur përkrah saj. Adrola shfaqet pa makjazh në fytyrë gjë të cilën ajo nuk e ka problem. Fotot me Troi-n janë të shpeshta në Instagramin e modeles dhe duhet thënë se djali i saj është shumë bukurosh. 

15697890_754527424702930_2123107250478573996_n