• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nishani mbretëror, Princeshë Diana, Meghan Markle dhe Kate Middelton kanë këtë të përbashkët

Është një rastësi e madhe që vjehrra dhe nuset të kenë të përbashkët një detaj kaq interesant. Princeshë Diana, Meghan Markle dhe Kate Middelton kanë një nishan sipër buzës, i cili për çudi qëndron në të njëjtin vend. Pavarësisht se shpesh ato e fshehin duke e mbuluar me ‘make up’, mediat e huaja e kanë vënë re këtë në momentet kur anëtaret e familjes mbretërore kanë preferuar të dalin natyrale.
Ekspertët thonë se një nishan i vendosur në atë pozicion tregon mirësi dhe e bën buzëqeshjen më të bukur./revistawho.com

CLOSE
CLOSE