• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nicole Scherzinger me fustan të çarë, i tregon më shumë seç duhet kamerave (FOTO)

Nicole Scherzinger është vërtet shumë seksi, por asaj nuk i nevojitet të veshë fustane të tilla për ta vërtetuar. Këngëtarja u fotografua nga paparacët në Los Angeles teksa po hynte në premierën e “Paley Live”. Modeli i fustanit të saj ishte pak i çuditshëm, me një të çarë vetëm në pjesën përpara ku shumë lehtë mund të rrezikohej dhe Nicole rrezikoi. Teksa ecte fustani u hap më shumë duke i treguar të brendshmet. Dhe paparacët janë shumë të shkathët në raste të tilla./revistawho.com