• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nicole Kidman kundër rrymës së yjeve, mbështetje publike për Donald Trump

Pas një numri shumë të madh yjesh me famë botërore që janë pozicionuar kundër Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, vjen një zë jashtë korit. Bëhet fjalë për Nicole Kidman e cila ka vendosur të dalë hapur duke marrë nën mbrojtje presidentin Donald Trump. Në një intervistë për BBC, aktorja e lindur në Hawaii por e rritur në Australi i ka bërë thirrje amerikanëve që të mbështesin presidentin e zgjedhur, kushdo qoftë ai. “Ajo që ndodhi, ndodhi. Vendi duhet të bashkohet me presidentin dhe të shkojë përpara”, deklaroi ish-gruaja e Tom Cruise./ revistawho.com